Kategória Category: Svadobný DJ

Displaying služby from all locations.

Use the fields below to filter služby for a particular country, city, or state. Start by selecting the top most region, the other fields will be automatically updated to show available locations.

Use the Clear Filter button if you want to start over.

Svadobný DJ

Svadobný DJ

„Najväčšie šťastie je, keď človek vie, prečo je šťastný.“ Fiodor Michajlovič Dostojevskij
DJ Feri – Party DJ
Moje hudobné zameranie je všestranné, preto nemám problém sa s tebou dohodnúť na akejkoľvek hudbe, ktorú so snúbencom máte radi. Ak sa nevieš rozhodnúť, viem ti vďaka dlhoročnej praxi poradiť čo na hostí môže fungovať a čo odporúčam vynechať.
Hodnotenie
Žilinský kraj
Zobraziť
Dj Gabriel Sancho Berek
Som DJ a starejší a pôsobím na celom území Slovenska a EÚ. Som človek plný energie, úsmevu a radosti, ktorú sa snažím rozdať ľuďom. Zameriavam sa na svadby, súkromné eventy a plesy.
Hodnotenie
Celé Slovensko
Zobraziť
Dj Kypo
Profesionálny DJ na Váš event. Kompletné ozvučenie a osvetlenie. Jedinečná hudobná produkcia ktorá zabaví všetky vekové kategórie !
Hodnotenie
Trenčiansky kraj
Zobraziť
DJ Luca Biani
Pracujem s profesionálnou zvukovou a svetelnou technikou, bohatým hudobným archívom vhodným pre všetky vekové kategórie a s rokmi skúseností, vďaka ktorým vo mne svadobné páry nachádzajú nielen DJa, ale aj človeka, ktorému môžu dôverovať a ktorý ich spoľahlivo prevedie najkrajším dňom ich spoločného života.
Hodnotenie
Košický kraj
Zobraziť
Dj Lukáš Matej
Môj archív obsahuje pestrý repertoár pre všetky vekové kategórie, hity súčasnosti, ako aj rokov minulých (60″,70″,80″,90″, 00″ roky svetovej aj česko-slovenskej tvorby) príp. sa dokážem prispôsobiť vašim požiadavkám.
Hodnotenie
Celé Slovensko
Zobraziť
DJ Mike
Som profesionálny DJ a moderátor. Pôsobím po celom Slovensku a zahraničí. Hrám a moderujem rôzne podujatia: eventy, party, svadby, plesy.
Hodnotenie
Žilinský kraj
Zobraziť
DJ SWM
Čaká Vás jeden z najkrajších dni vášho života? Zariaďte si ho podľa vašich predstav aj výberom toho správneho DJ-a.  Svadobnú zábavu, moderovanie a vytvorenie  jedinečnej atmosféry to je len časť kvalitnej práce ktorú Vám viem poskytnúť.  Počas svadobnej hostiny je dôležitých milión maličkostí aby Váš deň ,,D“ bol dokonalým. No najpodstatnejším faktorom každej dokonalej svadobnej hostiny vždy bola a bude hudba! 
Hodnotenie
Košický kraj
Zobraziť
DJ Wedding King
Dochvíľnosť, zmysel pre detail a technické riešenie na vysokej úrovni. Zažite nezabudnuteľný večer plný tanca.
Hodnotenie
Bratislavský kraj
Zobraziť
EventDJ – AudioProdukcie – DJ / VideoDJ Miro
Ponúkame produkciu rôznych hudobných žánrov, profesionálne ozvučenie, osvetlenie, dekoratívne LED nasvietenie, kvalitného a profesionálneho DJa / VideoDJa na rôzne spoločenské a kultúrne udalosti. Disponujeme kvalitnou a profesionálnou technikou.
Hodnotenie
Bratislavský kraj
Zobraziť
Fashion Sound
„Ako stabilná značka na trhu poskytujeme už viac ako desať rokov našim mladomanželom nadštandardné služby a poradenstvo v oblasti svadobného DJ-ingu, dramaturgie, technického zabezpečenia, či hudobných vystúpení. Vďaka vlastnému tímu školených DJ-ov pôsobiacich po celom Slovensku dokážeme pokryť potreby aj tých najnáročnejších klientov.“
Hodnotenie
Trnavský kraj
Zobraziť
IGi DJ
Túžite po svadbe podľa vašich predstáv? Chcete mať o starosť menej a nezaťažovať sa vymýšľaním programu pre hostí? Všetko dokážem prispôsobiť vašim potrebám.
Hodnotenie
Žilinský kraj
Zobraziť
Mi Evento
Na prvom mieste a zároveň najväčším zadosťučinením je pre mňa Vaša spokojnosť a radosť z dobre zabezpečenej a organizovanej akcie.
Hodnotenie
Celé Slovensko
Zobraziť
Slavo DJ
Volám sa Slavo a som profesionálny DJ a moderátor (koordinátor zábavy) na Vašu svadbu. Pôsobím na celom Slovensku, pochádzam z Prešova. Mám 30 ročné skúsenosti ohľadom hrania a moderovania. Na Vašej svadbe viem zabezpečiť kompletné nasvietenie sály profi led svetlami a disponujem aj plativým dymom, napr. na Váš prvý tanec. 
Hodnotenie
Prešovský kraj
Zobraziť
Svadba je špeciálny deň, ktorý je najdôležitejší pre každý jeden pár, ktorý sa rozhodol spečatiť svoju lásku. Všetci, čo sa podieľajú na tom, aby bol tento deň nádherný chcú, aby dopadol najlepšie ako sa dá. No a s tým ide ruka v ruke aj samotná príprava a vybavovačky, ktoré musia byť s dostatočne veľkým predstihom. Treba si dať záležať na výbere miesta, kameramana, fotografa, cateringu a mnoho, skutočne mnoho ďalšieho. No a jedným z tých “mnoho” je aj samotný svadobný DJ, ktorého úlohou je postarať sa o nezabudnuteľnú zábavu.

Poďme si to užiť

Ak už nadišiel ten magický dátum, ktorý bol uvedený na svadobných oznámeniach a vy ste si už konečne vymenili obrúčky, je čas na to, aby ste si to skvele užili, vytancovali seba a svojich hostí. No na to, aby bola táto zábava nezabudnuteľná, si musíte zaobstarať buď to kvalitnú živú hudbu  alebo toho najlepšieho DJa na vašu svadbu. No a pokiaľ ste si zvolili možnosť číslo dva, teda DJa na svadbu, potom si ale musíte vybrať fakt dobre, aby večer nedopadol katastrofálne. A ako na to?

Ako si vybrať najlepšieho DJa na svadbu?

Nepodceňte výber kvalitného svadobného DJa. Áno, je veľmi veľa DJov, ktorí chodia hrávať aj na svadby, ale povedzme si úprimne, nie je DJ ako DJ. Niektorí sú skôr takí samozvaní svadobní DJi, ktorí sa vám skôr len postarajú o takú nechcenú dedinskú, kolotočársku zábavu a to teda určite nechcete. Takže sa poďme pozrieť, ako si vybrať najlepšieho DJa na svadby, ktorý sa postará o poriadnu a hlavne nezabudnuteľnú zábavu. A pokiaľ ju vy nechcete pokaziť svojimi tanečnými (ne)schopnosťami, a chcete trochu zahviezdiť, určite si zaobstarajte tanečné hodiny, ktoré využijete pri tancovaní.

Urobte si rešerš medzi svadobnými DJmi

Možno máte niekoho známeho, kto robí svadobného DJa, alebo ste na základe skúseností a kontaktov od vašich najbližších získali kontakt na výborného svadobného DJa. To je skvelé, v tomto prípade máte možno vybraté. Ale čo robiť ak takéto šťastie nemáte a nepoznáte žiadneho DJa, ktorý chodí hrávať na svadby? Na internete si môžete pomôcť výberom. Napríklad aj na rôznych portáloch nájdete svadobných DJov, v rôznych diskusných fórach si môžete nechať poradiť, alebo si len pozriete webové stránky a portfólia DJov, ktorí chodia hrávať aj na svadby. Potom by ste si ich mali preveriť niekoľkými otázkami – na koľkých svadbách hrajú približne za rok, aká je predstava o cene, akú má techniku, či je v čase vašej svadby voľný a podobne. 

Recenzie na svadobného DJa

Tak, ako sa riadime aj pri kúpe rôznych produktov podľa recenzií, tak by to malo fungovať aj pri výbere svadobného DJa. Ak si urobíte menší prieskum, vyberte si určite viac ako jedného DJa na svadbu, aby ste mali z čoho vyberať, prípade si porovnať ich služby. Pokiaľ z vášho okruhu známych nemá niekto konkrétnu skúsenosť s vami vybraným svadobným DJom, určite si o ňom prečítajte recenzie, poprípade sa na nejakých fórach opýtajte priamo ľudí, či majú s tým a tým svadobným DJom skúsenosti.

Čo dobrý svadobný DJ ponúka?

Zamerajte sa aj na to, čo vám môže DJ na svadbu okrem hudby ponúknuť. Malo by byť v tomto prípade samozrejmosťou, že dobrý svadobný DJ vám vie okrem ozvučenia zabezpečiť aj kvalitné osvetlenie alebo vám dokáže nasvietiť celú sálu tak, ako si to budete žiadať. Okrem toho vám môže poskytnúť aj dymové efekty alebo aj možnosť videoprojekcie, v prípade, že by ste mali v záujme na svojej svadbe premietať aj vaše fotografie či rôzne videá.

Svadobný DJ sa nemusí postarať len o hudbu

Zistite, či vami zvolený DJ na svadbu ponúka aj niečo viac, ako len hudobnú zložku. Mnoho svadobných DJov môže zastúpiť aj úlohu starejšieho na svadbe, poprípade sa postará aj o moderovanie vášho svadobného večera. Pokiaľ teda nemáte vybratého ešte moderátora či starejšieho, určite by ste si mohli zistiť, či váš svadobný DJ ponúka aj služby starejšieho a moderátora. Takto by ste zabili dve muchy jednou ranou.

Cena svadobného DJa

Ak hľadáte dobrého DJa na svadbu, určite vás bude zaujímať aj cena, pretože svadobný DJ je ďalšou položkou, ktorá ukrojí z vašeho rozpočtu istú a možno nemalú čiastku. Koľko teda stojí DJ na svadbu? Na túto otázku je vo všeobecnosti veľmi ťažké odpovedať, pretože každý jeden svadobný DJ si určuje svoju vlastnú cenu. Tá sa môže pohybovať od 500 do 1500 eur a možno až viac. Samozrejme závisí to aj od skúseností a vybavenia. Takže pokiaľ chcete, aby bola zábava kvalitná, s kvalitnou aparatúrou a profesionálnym prístupom, mali by ste zvážiť investíciu do drahšieho svadobného DJa.   Svadobný DJ nie je len hudobným interpretom, ale aj tvorcom nezabudnuteľnej atmosféry a zábavy počas vašeho veľkého dňa. Keď si vyberiete skúseného a talentovaného svadobného DJa, môžete byť istí, že vaša svadba bude mať dokonalú oslavu. Svadobný DJ je ten, kto dotvára atmosféru skladbami a melódiami, ktoré roztancujú všetkých. Preto si zvoľte vhodný žáner hudby, ktorý sa bude páčiť všetkým a najlepšieho svadobného DJa, ktorý hudbou a atmosférou prispeje k nejednej svalovici z tancovania.