Kategória Category: Svadobný DJ

Displaying služby from all locations.

Use the fields below to filter služby for a particular country, city, or state. Start by selecting the top most region, the other fields will be automatically updated to show available locations.

Use the Clear Filter button if you want to start over.

Svadobný DJ

Svadobný DJ

"Najväčšie šťastie je, keď človek vie, prečo je šťastný." Fiodor Michajlovič Dostojevskij
DJ Feri – Party DJ
Hľadáš na svoju svadbu “obyčajného”, ale pritom skúseného a spoľahlivého DJ-a, ktorý napriek svojej dlhoročnej praxi nezačína každú druhu vetu slovíčkom “profesionálny”, neohuruje Ťa množstvom superlatív a sebachválou, nevnucuje Ti množstvo “nepostrádateľných” doplnkov, čo na svojej svadbe v skutočnosti ani nechceš mať? Tak potom si ho možno práve našla.
Hodnotenie
Žilinský kraj
Zobraziť
DJ Mike
Som profesionálny DJ a moderátor. Pôsobím po celom Slovensku a zahraničí. Hrám a moderujem rôzne podujatia: eventy, party, svadby, plesy.
Hodnotenie
Žilinský kraj
Zobraziť
DJ Milosh
Ponúkam Vám svoje služby a komunikáciu po celý čas až do úspešného konca akcie. Som presvedčený, že naše spoločné úsilie pretavíme do výsledku, ktorým bude vaša svadba snov, a že sa pridáte k ďalším spokojným klientom, ktorí už využili moje služby.
Hodnotenie
Prešovský kraj
Zobraziť
Fashion Sound
Ako stabilná značka na trhu poskytujeme už viac ako desať rokov našim mladomanželom nadštandardné služby a poradenstvo v oblasti svadobného DJ-ingu, dramaturgie, technického zabezpečenia, či hudobných vystúpení.
Hodnotenie
Trnavský kraj
Zobraziť
Husenica DJ
„Hudbe netreba rozumieť, niekedy ju treba cítiť.“
Hodnotenie
Žilinský kraj
Zobraziť
IGi DJ
Som Dj a moderátor. Túžite po svadbe podľa vašich predstáv? Chcete mať o starosť menej a nezaťažovať sa vymýšľaním programu pre hostí? Všetko dokážem prispôsobiť vašim potrebám.
Hodnotenie
Žilinský kraj
Zobraziť
Mi Evento a tanec v oblakoch
Na prvom mieste a zároveň najväčším zadosťučinením je pre mňa Vaša spokojnosť a radosť z dobre zabezpečenej a organizovanej akcie.
Hodnotenie
Žilinský kraj
Zobraziť
VideoDJ Miro
Ponúkame produkciu rôznych hudobných žánrov, profesionálne ozvučenie, osvetlenie, dekoratívne LED nasvietenie, kvalitného a profesionálneho DJa / VideoDJa na rôzne spoločenské a kultúrne udalosti. Disponujeme kvalitnou a profesionálnou technikou.
Hodnotenie
Bratislavský kraj
Zobraziť