Kategória Category: Svadobný DJ

Displaying služby from all locations.

Use the fields below to filter služby for a particular country, city, or state. Start by selecting the top most region, the other fields will be automatically updated to show available locations.

Use the Clear Filter button if you want to start over.

Svadobný DJ

Svadobný DJ

"Najväčšie šťastie je, keď človek vie, prečo je šťastný." Fiodor Michajlovič Dostojevskij
DJ Feri – Party DJ
Moje hudobné zameranie je všestranné, preto nemám problém sa s tebou dohodnúť na akejkoľvek hudbe, ktorú so snúbencom máte radi. Ak sa nevieš rozhodnúť, viem ti vďaka dlhoročnej praxi poradiť čo na hostí môže fungovať a čo odporúčam vynechať.
Hodnotenie
Žilinský kraj
Zobraziť
DJ Mike
Som profesionálny DJ a moderátor. Pôsobím po celom Slovensku a zahraničí. Hrám a moderujem rôzne podujatia: eventy, party, svadby, plesy.
Hodnotenie
Žilinský kraj
Zobraziť
DJ SWM
Čaká Vás jeden z najkrajších dni vášho života? Zariaďte si ho podľa vašich predstav aj výberom toho správneho DJ-a.  Svadobnú zábavu, moderovanie a vytvorenie  jedinečnej atmosféry to je len časť kvalitnej práce ktorú Vám viem poskytnúť.  Počas svadobnej hostiny je dôležitých milión maličkostí aby Váš deň ,,D“ bol dokonalým. No najpodstatnejším faktorom každej dokonalej svadobnej hostiny vždy bola a bude hudba! 
Hodnotenie
Košický kraj
Zobraziť
DJ/VideoDJ na Svadbu – EventDJ – AudioProdukcie
Ponúkame produkciu rôznych hudobných žánrov, profesionálne ozvučenie, osvetlenie, dekoratívne LED nasvietenie, kvalitného a profesionálneho DJa / VideoDJa na rôzne spoločenské a kultúrne udalosti. Disponujeme kvalitnou a profesionálnou technikou.
Hodnotenie
Bratislavský kraj
Zobraziť
DJbratislava.sk
Sme zárukou profesionality, kvality a zábavy počas vašej svadby , firemnej akcie , stužkovej či iných špeciálnych príležitostí.
Hodnotenie
Bratislavský kraj
Zobraziť
Fashion Sound
Ako stabilná značka na trhu poskytujeme už viac ako desať rokov našim mladomanželom nadštandardné služby a poradenstvo v oblasti svadobného DJ-ingu, dramaturgie, technického zabezpečenia, či hudobných vystúpení.
Hodnotenie
Trnavský kraj
Zobraziť
Husenica DJ
„Hudbe netreba rozumieť, niekedy ju treba cítiť.“
Hodnotenie
Žilinský kraj
Zobraziť
Mi Evento a tanec v oblakoch
Na prvom mieste a zároveň najväčším zadosťučinením je pre mňa Vaša spokojnosť a radosť z dobre zabezpečenej a organizovanej akcie.
Hodnotenie
Žilinský kraj
Zobraziť