Služby

Displaying služby from all locations.

Use the fields below to filter služby for a particular country, city, or state. Start by selecting the top most region, the other fields will be automatically updated to show available locations.

Use the Clear Filter button if you want to start over.

Kameraman

Kameraman

"Vlastníš to, čo nemá nikto iný na svete. Kľúč od môjho srdca."
Ivana Haze
Toto som presne ja, ak hľadáte fotografa či kameramana, s ktorým sa nebudete nudiť, práve sme sa našli! Nevenujem sa len svadbám, rada lietam a skúšam nové veci, takže u mňa nájdete aj kopec inej práce.
Hodnotenie
Žilinský kraj
Zobraziť
Panamera motion pictures
Exkluzívne svadobné filmy a fotografie. Keď práca nie je pretkaná láskou, tak je zbytočná. "Radosť, láska, prirodzenosť... emócie, ktoré na fotkách ostanú navždy."
Hodnotenie
Nitriansky kraj
Zobraziť
Recall Production
Som mladý svadobný kameraman s citom pre zachytávanie najkrajších a najdôležitejších momentov plných emócií.
Hodnotenie
Banskobystrický kraj
Zobraziť
Richard Bolčo
Mojim cieľom je vytvoriť film, ktorý bude navždy predstavovať vyvrcholenie vášho vzťahu vedúceho k tomuto dňu a súčasne oslavu začiatku niečoho oveľa väčšieho. Aby ste opäť uvideli to čo ste cítili.
Hodnotenie
Banskobystrický kraj
Zobraziť
Štúdio Škerák
Príbeh skutočnej lásky zostane večný aj vďaka nám ... Štúdio Škerák sme založili s manželom v roku 2001. Názov našej firmy vznikol z postavičky „smajlíka", ktorý nám symbolizuje pozitívny prístup k životu a ku našim klientom. Sme radi, keď sa nám podarí ľuďom vyčarovať úsmev na tvári a keď vám môžeme akokoľvek pomôcť. 
Hodnotenie
Trnavský kraj
Zobraziť
Svadba od Zážitkárov
Počas svadby chceme, aby ste sa cítili komfortne a svoj deň si užili a nemuseli mať stres z toho, že s vami bude niekto cudzí.
Hodnotenie
Žilinský kraj
Zobraziť
Tibor Beran – Videoprodukcia
Volám sa Tibor a som prevažne svadobný kameraman, ktorý formou videí vyrozprával viaceré svadobné príbehy, zachytávajúce emócie, dobrú náladu, slzy šťastia a nespútanú zábavu na rôznych miestach Slovenskej republiky, no taktiež v zahraničí.
Hodnotenie
Nitriansky kraj
Zobraziť