Kategória Category: Kameraman

Displaying služby from all locations.

Use the fields below to filter služby for a particular country, city, or state. Start by selecting the top most region, the other fields will be automatically updated to show available locations.

Use the Clear Filter button if you want to start over.

Kameraman

Kameraman

"Vlastníš to, čo nemá nikto iný na svete. Kľúč od môjho srdca."
Emday Photography
Spolu tvoria dvojicu, ktorá sa dopĺňa a konečný výsledok stoji za to. Počas fotenia vytvárajú vynikajúcu atmosféru, čím svojím fotografiám a videám dodajú dušu, ktorá Vám opäť pripomenie tie najkrajšie chvíle.
Hodnotenie
Žilinský kraj
Zobraziť
Ivana Haze
Toto som presne ja, ak hľadáte fotografa či kameramana, s ktorým sa nebudete nudiť, práve sme sa našli! Nevenujem sa len svadbám, rada lietam a skúšam nové veci, takže u mňa nájdete aj kopec inej práce.
Hodnotenie
Žilinský kraj
Zobraziť
Panamera motion pictures
Exkluzívne svadobné filmy a fotografie. Keď práca nie je pretkaná láskou, tak je zbytočná. „Radosť, láska, prirodzenosť… emócie, ktoré na fotkách ostanú navždy.“
Hodnotenie
Nitriansky kraj
Zobraziť
Pavol Varga
Ak hľadáte emotívne, krásne, moderné svadobné video, tak ste na tej správnej adrese. Volám sa Pavol Varga a som profesionálny kameraman, ktorý sa videu venuje od roku 2006.
Hodnotenie
Banskobystrický kraj
Zobraziť
Richard Bolčo
Mojim cieľom je vytvoriť film, ktorý bude navždy predstavovať vyvrcholenie vášho vzťahu vedúceho k tomuto dňu a súčasne oslavu začiatku niečoho oveľa väčšieho. Aby ste opäť uvideli to čo ste cítili.
Hodnotenie
Banskobystrický kraj
Zobraziť
Róbert Nemec Videomaker
Milujem detaily, kávu, slnko a svoju prácu. Každému videu venujem osobitný prístup, pretože každá jedna svadba ukrýva jedinečný príbeh.
Hodnotenie
Celé Slovensko
Zobraziť
Roman Bročko
Video pre mňa nie je pohľad, je to pocit. Ak nemôžete cítiť to, na čo sa pozeráte, potom nikdy neprinútite ostatných, aby niečo cítili, keď sa pozerajú na vaše videá.
Hodnotenie
Trenčiansky kraj
Zobraziť
Svadba od Zážitkárov
Počas svadby chceme, aby ste sa cítili komfortne a svoj deň si užili a nemuseli mať stres z toho, že s vami bude niekto cudzí.
Hodnotenie
Žilinský kraj
Zobraziť