Služby

Displaying služby from all locations.

Use the fields below to filter služby for a particular country, city, or state. Start by selecting the top most region, the other fields will be automatically updated to show available locations.

Use the Clear Filter button if you want to start over.

Živá hudba

Živá hudba

"Hudbe netreba rozumieť, zavše ju treba cítiť." Marcus Aurelius
Kapela Padak
Veľmi radi spolupracujeme s publikom a vždy sa snažíme o to, aby sa zabavili naozaj všetci, a preto do našich vystúpení vkladáme 100 % našej energie, nadšenia a vytvárame tak živú a veselú atmosféru, ktorá zanecháva pozitívne dojmy.
Hodnotenie
Prešovský kraj
Zobraziť
Sláčiková hudba Little Cello
Každá svadba je výnimočná a má svoju jedinečnú atmosféru. My v Little Cello našou hudbou k takejto krásnej atmosfére s radosťou prispejeme! Váš obrad doplníme sprievodom sláčikovej hudby, spríjemníme chvíle svadobnej večere, či prvého tanca.
Hodnotenie
Celé Slovensko
Zobraziť
Bluesense
Repertoár obsahuje jazzové štandardy (swing, ballad) a popové cover verzie (Sting, Adele, Norah Jones, Jamie Cullum,...). Bluesense je priam ideálne na spríjemnenie atmosféry v reštauráciách počas večere, lobby baroch, či ako doplnok programu firemných večierkov, svadieb, osláv.
Hodnotenie
Celé Slovensko
Zobraziť
Dominik Krpelan
Vďaka mojim skúsenostiam poskytujem služby pre svadby nie len ako harmonikár a hudobný doprovod, ale aj ako starejší, mladejší, moderátor či svadobný koordinátor.
Hodnotenie
Celé Slovensko
Zobraziť
Hali Sax
Okrem ľudovej hudby hráva asi všetko najma: funky, house, pop, rock & roll a k mladomanželsko-rodičovskému tancu, párovým tancom pre hostí prípadne popolnnočný tanec aj výber slaďákových piesní so saxofónom. Taktiež jazz na počúvanie ku večeri, rauty alebo ku krájaniu torty.
Hodnotenie
Žilinský kraj
Zobraziť
Ľudová hudba Muzikanci Raslavicke
Repertoár muziky tvorí niekoľko desiatok evergreenov a taktiež aj autorských piesní. Na svojom konte máme 3 profilové CD „A tam dolu za jarečkom", „Ket sebe zaśpivam" a „Na Šarišu češko, aľe i veśelo". Taktiež sme nahrali niekoľko CD nosičov pre rôzne folklórne spevácke skupiny z východného Slovenska.
Hodnotenie
Prešovský kraj
Zobraziť
Martin Guček saxofonista
Potrebujete profesionálneho saxofonistu na Vašu svadbu? Ak hľadáte niečo nadčasové a netradičné, práve nádherný zvuk saxofónu bude pre vás tou najlepšou voľbou pre akýkoľvek druh podujatia. Mojim originálnym vystúpením, získate príjemnú atmosféru aj skvelú náladu, ktorá Vám zanechá nezabudnuteľné spomienky na dlhú dobu.
Hodnotenie
Celé Slovensko
Zobraziť
Pianista Lacko
Som klavirista s bohatými skúsenosťami, ktorý prinesie na Váš event, svadbu, firemnú alebo rodinnú oslavu žiadanú kombináciu modernej populárnej hudby a rôznych známych retro hitov. Študoval som na konzervatóriu, toho času pokračujem v štúdiu na Katedre hudby UKF v Nitre a pôsobím ako učiteľ a korepetítor na ZUŠ a konzervatóriu.
Hodnotenie
Nitriansky kraj
Zobraziť