Kategória Category: Živá hudba

Displaying služby from all locations.

Use the fields below to filter služby for a particular country, city, or state. Start by selecting the top most region, the other fields will be automatically updated to show available locations.

Use the Clear Filter button if you want to start over.

Živá hudba

Živá hudba

"Hudbe netreba rozumieť, zavše ju treba cítiť." Marcus Aurelius
DIP band
Skutočne živá hudba, ktorá pozostáva zo 6-tich muzikantov a to v zložení / Spevák, Speváčka, Gitara, Basgitara, Klavír a Akustické bicie. Máme vlastnú aparatúru, svetlá a zvukára. Tým pádom chodíme v 7 člennom zložení.
Ak hľadáte skutočnú hudobnú skupinu na svadbu, ples, firemný večierok, rodinnú oslavu alebo len spríjemnenie atmosféry v klube, tak sme ta správna voľba.
Hodnotenie
Prešovský kraj
Zobraziť
Muzika Milana Rendoša
PONÚKAME ZABEZPEČENIE SVADOBNEJ ZÁBAVY – cimbalovka do tanca i k jedlu, nezabudnuteľný DJ, začepčenie nevesty, požičiavanie krojov pre nevestu a ženícha, redový tanec a nezabudnuteľné zážitky zo skvelej zábavy.
Hodnotenie
Košický kraj
Zobraziť
Pianista Lacko
Som klavirista s bohatými skúsenosťami, ktorý prinesie na Váš event, svadbu, firemnú alebo rodinnú oslavu žiadanú kombináciu modernej populárnej hudby a rôznych známych retro hitov. Študoval som na konzervatóriu, toho času pokračujem v štúdiu na Katedre hudby UKF v Nitre a pôsobím ako učiteľ a korepetítor na ZUŠ a konzervatóriu.
Hodnotenie
Nitriansky kraj
Zobraziť