Kategória Category: Doplnky

Displaying služby from all locations.

Use the fields below to filter služby for a particular country, city, or state. Start by selecting the top most region, the other fields will be automatically updated to show available locations.

Use the Clear Filter button if you want to start over.

Doplnky

Doplnky

"Podpisy svedkov vyblednú, ale naša láska nie…"
Art-soul
Vášeň a lásku ku kvetom vkladám do ručne vyrábaných šperkov, doplnkov, kytíc, ktoré majú za úlohu povzniesť prirodzenosť a krásu každej ženy, ktorá je jedinečným originálom. Originálom sú aj moje výrobky.
Hodnotenie
Košický kraj
Zobraziť
Easywedding.sk
Aby sme urobili najkrajší deň vášho života ešte krajším, vytvorili sme easywedding.sk!
Hodnotenie
Celé Slovensko
Zobraziť
Magaela
Magaela je malá ručná dielnička, ktorá už od roku 2013 vyrába svadobné doplnky a kvetinové doplnky na rôzne iné príležitosti ako sú prijímanie, plesy, stužkové a podobne.
Hodnotenie
Bratislavský kraj
Zobraziť
PASADENA
Produkty značky Pasadena sú vyrábané šikovnými krajčírkami zo Slovenska a sú ručne zdobené personalizovanými kryštálikovými nápismi podľa požiadaviek zákazníčiek.
Hodnotenie
Košický kraj
Zobraziť
PETRA MARK
Táto ručne vyrobená kamenná podložka je krásnou kombináciou formy a funkcie.
Je vyrobená z organického portugalského mramoru, okraj je ručne zdobený 24k zlatom so zameraním na pravosť a ručnú kvalitu.
Hodnotenie
Bratislavský kraj
Zobraziť
Pierka.sk
Tvorenie mi prináša obrovskú radosť, šťastie a v spojení s komunikáciou s Vami mi prinášate do každodenného života nekonečnú iskru a potešenie :-).
Hodnotenie
Prešovský kraj
Zobraziť