Služby

Displaying služby from all locations.

Use the fields below to filter služby for a particular country, city, or state. Start by selecting the top most region, the other fields will be automatically updated to show available locations.

Use the Clear Filter button if you want to start over.

Darčeky pre hostí

Darčeky pre hostí

"Láska tiež niekedy prská." Slovenské príslovie
Farebné a gravírované lyžičky Sola
Potešte vašich svadobných hostí originálnym darčekom. Farebnou lyžičkou alebo gravírovanou striebornou lyžičkou s jedinečným nápisom podľa vlastného želania, ktorý bude zvečnený na jej rúčke. Aj vďaka tejto milej pozornosti si hostia budú vašu svadbu pamätať navždy.
Hodnotenie
Celé Slovensko
Zobraziť
flo
Malé pozornosti pre Vašich hostí, slúžia ako poďakovanie a dotvárajú celkový dizajn svadobnej výzdoby. Sú vyrábané ručne s ohľadom na farebnosť, tému alebo kvetinové dekorácie. 
Hodnotenie
Celé Slovensko
Zobraziť
Personalizované darčeky Helka Andr.
Medzi najviac objednávané výrobky patria personalizované zrkadlá, háčky na kabelky, ploskačky, vrchnáky na fľaše, manžetové gombíky, klúčenky, púzdra na vizitky, magnetky, záložky, náušnice, brošne, zrkadielka so žiadosťou pre družičky a svedkyne, spomienkové brošne na kytice... Pred výrobou vždy posielam návrhy k schváleniu. Odosielam v rámci SK, Slovenskou poštou za bežné poštovné.
Hodnotenie
Celé Slovensko
Zobraziť
Svadobné jedinečnosti
Ohúrte svojich hostí pamiatkou na vašu svadbu, ktorá im vyčaruje úsmev na tvári. Svadobné jedinečnosti sú ručne maľované a vyrábané magnetky, ktoré nesú vašu podobu!
Hodnotenie
Celé Slovensko
Zobraziť