Späť

Bstyle video Lukáš Bodnár

Bstyle video Lukáš Bodnár

INFORMÁCIE O MOŽNOSTIACH

„Pre mňa toto nie je práca, je to skôr vášeň. Každá svadba je pre mňa jedinečný príbeh, ktorý sa snažím zachytiť v každom snímku. Milujem momenty, ktoré prinášajú úsmev na tvár mladomanželov aj po mnohých rokoch a ktoré dokážu vytvoriť silné emocionálne puto medzi ľuďmi.

Moje ciele ako svadobného kameramana sú jasné – vytvárať videá, ktoré budú pre vás nielen jednoduchým záznamom dňa vášho svadobného obradu, ale skutočným umeleckým dielom. Každý záber je starostlivo premyslený a zrealizovaný s cieľom zachytiť krásu, lásku a jedinečnosť vášho veľkého dňa.

INFORMÁCIE O CENÁCH A BALÍKOCH

KLASIK

Preferovanejší balík  obsahuje všetky dôležité okamihy z vášho svadobného dňa. Video je spracované a nastrihané v dĺžke 60-120min (FullHD) Oproti balíku MOVIE obsahuje viac pasáži so živou hudbou. Pri natáčaní používam až tri kamery. Všetky udalosti zazvučujem, pretože zvuk je vo videu tiež dôležitý. 

MOVIE

Balík je vhodný pre tých  ktorí nemajú radi dlhé svadobné videá a preferujú skôr umeleckejšie spracovanie svadobného dňa. Dĺžka videa je maximálne 45min (FullHD)  Pri natáčaní používam až tri kamery. Všetky udalosti zazvučujem, pretože zvuk je vo videu tiež dôležitý. 

Ohľadom konkrétností v balíkoch, si prosím prezrite môj cenník na mojej webovej stránke. Ak máte záujem o moje služby alebo by ste sa chceli dozvedieť niečo viac o mne a mojej práci, neváhajte ma kontaktovať aj cez kontaktný formulár priamo tu alebo prostredníctvom dotazníka na webovej stránke.

Hodnotenie

Hodnotenia

Hodnotenie od PS | 2. júla 2024

Odoslať hodnotenie

Napíš e-mail profesionálovi

Informuj sa o dostupnosti termínu či cene služby.
Ďalej už budete konverzáciu viesť priamo v tvojom e-maily.