Kategória Category: Miesto

Displaying služby from all locations.

Use the fields below to filter služby for a particular country, city, or state. Start by selecting the top most region, the other fields will be automatically updated to show available locations.

Use the Clear Filter button if you want to start over.

Miesto

Miesto

„Láska má niekedy čudné zvyky. Občas sa stratí. Preto ju budeme spolu chrániť.“
BitterHouse
Príďte sa zaľúbiť do BitterHouse ♥ Pri hľadaní unikátnych miest niekedy musíte zísť z hlavných ciest. Nechajte sa nimi viesť až za bránu Bitter House. Za bránu, kde sa divokosť snúbi s pompéznosťou.
Hodnotenie
Bratislavský kraj
Zobraziť
Chata Hrádok
„Na Chate Hrádok vnímame veľké pozitívum krásnej prírody navôkol. Vďaka nej si na svoje prídu nadšenci prírody, ale aj naopak snúbenci, ktorí sú v dennodennom mestskom zhone a potrebujú načerpať energiu z pokoja prírody. Výhodou je aj možnosť svadobného obradu priamo v priestore chaty Hrádok či už v interiéri sály alebo v exteriéri pod holým nebom s kulisou nádherného lesa a šumom potoka.“
Hodnotenie
Trenčiansky kraj
Zobraziť
Hrádok Nováky
„V priestore Hrádok Nováky oceňujeme možnosti služieb, ktoré ponúkajú. Vedia Vám zabezpečiť kompletnú svadobnú výzdobu, candy bar či svadobnú tortu. Priestor je vhodný pre menšiu svadbu, no vedia Vám poskytnúť aj svadobný priestor pre veľkú svadbu.“
Hodnotenie
Trenčiansky kraj
Zobraziť
Kaštieľ Orlové – Hotel Gino Park Palace****
Spojenie histórie, luxusného vybavenia a profesionálnych služieb sú tou pravou kombináciou pre usporiadanie Vašej rozprávkovej svadby.
Hodnotenie
Trenčiansky kraj
Zobraziť
Kerkira Pub & Restaurant
Povedzte si svoje ÁNO v zelenom parku, v ktorom vám pripravíme slávobránu a pohodlné sedenie pre vašich hostí. Okrem toho, sa postaráme o všetko, od dekorácie a dizajnu svadobnej udalosti až po zábavu, a svadobné menu zostavíme s našim šéfkuchárom presne podľa vašich predstáv. 
Hodnotenie
Trnavský kraj
Zobraziť
Korimanka
Zažite neopísateľnú atmosféru v svadobnom a eventovom areáli s reštauráciou Korimanka, ktorý sme
pre Vás vytvorili priamo pod borovicovým lesom pri rybníku. Svadobný stan s krásnym výhľadom do rozkvitnutej záhrady, kamenné múriky a jazierka sú perfektnými kulisami aj na fotenie.
Vďaka tichej prírode majú o skvelú zábavu postarané aj ơ najmenší hostia.
Hodnotenie
Prešovský kraj
Zobraziť
Kysucká koliba
„Pri priestore Kysucká Koliba by sme chceli vyzdvihnúť skutočne nádherné prostredie. Koliba je totiž postavená takmer na konci dediny Oščadnica, kde ste priamo v lone prírody. Prírodu okolo viete „využiť“ napr. na svadobné portréty a to aj v prípade, ak ste sa rozhodli na chvíľu utiecť zo svadobnej hostiny, nie je potrebné cestovať ďaleko. Svadobných hostí vytiahnuť aj na zastrešenú terasu, kde pre nich môžete pripraviť skvelý program, napr. fotokútik, svadobného barmana či saxofonistu a vôbec si neukrojíte z priestoru vo vnútri.“
Hodnotenie
Žilinský kraj
Zobraziť
Maranello ristorante
V priestoroch reštaurácie je možné usporiadať interiérový ale aj exteriérový obrad. Svadobných hostí je možné ubytovať za zvýhodnené ceny v Hoteli Modena***, ktorý sa nachádza v rovnakých priestoroch ako je situovaná reštaurácia, svadobný apartmán je zadarmo.
Hodnotenie
Bratislavský kraj
Zobraziť
Penzión Altmayer
Jedinečný deň si vyžaduje jedinečné miesto. Prežite svoj svadobný deň v srdci Štiavnických vrchov.
Hodnotenie
Banskobystrický kraj
Zobraziť
Pod Gaštankou
Povedzte áno (v) Modre! Zažite kúsok slovenského Toskánska v Modre. Levanduľové a ružové záhony, kamenné múriky aj vinohrady – to všetko sú nádherné kulisy pre váš svadobný deň Pod Gaštankou, len na skok z Bratislavy či Trnavy.
Hodnotenie
Bratislavský kraj
Zobraziť
Rezort Masarykov dvor
Zážitok výnimočných chutí a netradičných vôní si najlepšie vychutnáte v romantických priestoroch Rezortu Masarykov dvor pod majestátnou Poľanou.
Hodnotenie
Banskobystrický kraj
Zobraziť
Šimák Zámok Pezinok
Neexistuje krajšie a vhodnejšie miesto na svadbu než zámok. Zámok je jedinečný priestor, ktorý má množstvo rozmanitých možností a vie splniť akékoľvek želania, očakávania, sny.
Hodnotenie
Bratislavský kraj
Zobraziť
Sonja Pension & Restaurant
Sonja  Pension & Restaurant sa vyznačuje pokojnou atmosférou plnou kvetín, elegancie a romantiky, ktorú dotvára žblnkot fontány na priestrannej záhrade.
Hodnotenie
Prešovský kraj
Zobraziť
Stodola Pohanské
„V stodole Pohanské vnímam hneď viacero výhod pre klienta. Transparentná komunikácia zo strany stodoly, prístup ku klientom je individuálny a ponúkajú aj kompletné zabezpečenie svadobnej výzdoby, ktoré je skutočne na výbornej úrovni. V neposlednom rade oceňujem aj možnosť pripraviť externý obrad priamo v areáli, ktorý vám zabezpečí nádherné výhľady.“
Hodnotenie
Banskobystrický kraj
Zobraziť
Svadba na Haciende
Našim klientom hovoríme: „Svadba je iba o Vás dvoch, vy ste si ju vysnívali, je to Váš deň. Nepozerajte sa na to, kto si čo a ako predstavuje. Iba vtedy, keď ste šťastní vy dvaja, sú šťastní aj ostatní a o zvyšok sa postará team Haciendy.“
Hodnotenie
Trenčiansky kraj
Zobraziť
Svadobná sála Majer pod lesom
Areál plný zelene a romantiky s krásnym výhľadom na Vysoké Tatry. Miesto, ktoré ponúka pre svadobné fotenie nádherné a inšpiratívne zákutia.
Hodnotenie
Prešovský kraj
Zobraziť
Svätojurská viecha
Svadobná sála  Svätojurská Viecha sa dlhodobo zaoberá organizovaním spoločenských podujatí, akými sú napr. svadby, plesy, koncerty, stužkové či dobročinné podujatia. Súčasná kapacita spoločenskej sály je približne 150 osôb. Buď vo vlastných priestoroch alebo v priestoroch podľa požiadaviek zákazníka.
Hodnotenie
Bratislavský kraj
Zobraziť
TERRA
Perfektné miesto pre Vašu svadbu. TERRA. Láska je šťastie, ktoré si navzájom dávame. My vaše sny prenesieme do reality. Pripravíme pre vás jedinečný, neopakovateľný svadobný deň a zážitok na celý život.
Hodnotenie
Nitriansky kraj
Zobraziť
Svadba je ten čarovný deň, ktorý patrí k najvýznamnejším okamihom nášho života. Preto musí byť v tento deň D všetko tip-top. Od DJa, kameramana, cateringu, výzdoby a tak by sme mohli pokračovať aj ďalej. No a výnimkou nie je ani miesto svadby. Dokonca miesto, kde sa bude konať svadba alebo svadobná hostina, patrí k jedným z najdôležitejších faktorov. Jednak je svadobné miesto najdôležitejšie kvôli celkovému výzoru, atmosfére a z druhej strany je najdôležitejšie aj kvôli jeho sume. Výber svadobného miesta nie je tá najlacnejšia vec a dokonca vám zo svadobného rozpočtu môže odobrať až 50%.

Ako si vybrať najideálnejšie a najkrajšie miesto na svadbu?

Stanovte si rozpočet

Budete mať svadbu na zámku, v kaštieli, v luxusnom hoteli, na záhrade, v reštaurácii alebo stodole? Pri výbere svadobného miesta je veľmi dôležité vopred si určiť aký je váš rozpočet, celkovo na svadbu, a teda od toho sa odvíja aj to, koľko ste ochotní zaplatiť za miesto svadby. Na základe tohto rozhodnutia sa vám hneď vyfiltrujú niektoré svadobné miesta, ktoré vyhovujú vašim kritériám. Určite v tomto prípade zvážte aj, či chcete aby bolo svadobné miesto primárne len na zábavu alebo chcete, aby bol servis na špičkovej úrovni. 

Koľko hostí budete mať?

S výberom miesta na svadbu veľmi súvisí aj odpoveď na túto otázku. Pokiaľ chcete mať menšiu svadbu, ktorá bude v kruhu rodiny a vašich najbližších, postačí vám aj menšie svadobné miesto. Avšak ak plánujete veľkolepú svadbu, ktorá bude plná hostí, svadobné miesto a priestory by mali byť dostatočne veľké.

Obrad a hostina

Ak chcete mať svadbu v kostole alebo na úrade, potom vám stačí vybrať si svadobné miesto len na hostinu. Avšak niektorí ľudia chcú mať obrad aj hostinu na jednom mieste. Ak k nim patríte, potom je výber vhodného miesta na svadbu veľmi dôležitý. Chcete mať obrad a hostinu na netradičnom a najkrajšom svadobnom mieste? Tak hurá do hľadania takých miest, ktoré vás pohltia svojou atmosférou.

Aký chcete mať štýl svadby?

Hneď na začiatku si ujasnite, aký chcete mať štýl vašej svadby. Chcete mať luxusné miesto? Potom hľadajte luxusné hotely, zámky alebo kaštiele, ako najvhodnejšie svadobné miesto pre vašu svadbu. Ak sa vám páči niečo tradičné, skvelým svadobým miestom by mohla byť nejaká stodola alebo koliba, možno aj v srdci stredného Slovenska. Chcete mať netradičnú svadbu? Potom sa rozhliadnite po netradičných svadobných miestach. Tieto veci si ujasnite hneď, a na základe toho si ľahko vyfiltrujete tie najvhodnejšie svadobné miesta pre vašu svadbu.

Dajte na svoj dojem

Ak už máte akú takú predstavu o vhodných svadobných miestach pre vašu svadbu, urobte si zoznam napríklad piatich najlepších miest, ktoré sa vám páčia. Potom sa do každého jedného choďte pozrieť na vlastné oči. Určite si v jednom z nich poviete, že to je ono, to je to najkrajšie a najvhodnejšie miesto na vašu svadbu. Dajte na svoj pocit, pretože v prvom rade sa tu musíte cítiť dobre vy. Je to predsa hlavne o vás.

Prečo je dôležitý správny výber svadobného miesta?

Správny výber miesta na svadbu má obrovský vplyv na celkový dojem z tohto dňa. Ak chcete mať svadbu na Slovensku, určite musíte vedieť, či bude vaše miesto na svadbu na západnom, strednom alebo východnom Slovensku. Toto si musíte samozrejme ujasniť už hneď. A to hlavne, ak vaša polovička pochádza z iného kraja. Ak už máte v tomto jasno, skvelé! O starosť menej. Poďme sa pozrieť aj na ďalšie dôvody, prečo je voľba svadobného miesta dôležitá.
 • Atmosféra – to, aké miesto na svadbu si vyberiete má veľmi veľký vplyv na atmosféru. Závisí to od toho, akú atmosféru chcete, uvoľnenú, neformálnu, formálnu, luxusnú, tradičnú a podobne.
 • Fotografie a spomienky – výber správneho a estetického svadobného miesta má veľmi veľký vplyv aj na fotografie či videá. Tie najkrajšie a netradičné miesta na svadbu sa môžu podpísať pod skutočne nádherné spomienkové fotografie od výborného fotografa.
 • Pohodlie hostí – miesto na svadbu by malo byť pohodlné pre hostí. To sa týka hlavne parkovania, ubytovania a celkovú prístupnosť. 

Pár tipov na to, čo by vás pri výbere miesta na svadbu malo ešte zaujímať

 • Môžete si doniesť vlastný alkohol na svadbu? Ak áno, platí sa svadobnému miestu nejaký poplatok?
 • Je svadobné miesto vybavené aj detským kútikom?
 • Sú toalety v blízkosti?
 • Čo všetko je v cene za prenájom svadobného miesta?
 • Do kedy máte svadobné miesto k dispozícii? Aké sú poplatky pri presiahnutí tohto času?
 • Bude zabezpečené svadobné menu zo strany svadobného miesta alebo je potrebné zabezpečiť si ho na vlastnú päsť?
 • Sú k dispozícii a v cene aj vonkajšie priestory?
 • Platí sa za personál poplatok navyše? Do kedy je personál na mieste svadby k dispozícii?