Služby

Displaying služby from all locations.

Use the fields below to filter služby for a particular country, city, or state. Start by selecting the top most region, the other fields will be automatically updated to show available locations.

Use the Clear Filter button if you want to start over.

Fotokútik

Fotokútik

“Poéziou života je láska.“ Svätopluk Čech
Fotobúdka HappyFace.sk
Zábavná fotobúdka HappyFace.sk. Doprajte vašim hosťom jedinečnú zábavu s fotobúdkou - neobmedzená tlač fotiek, zábavné rekvizity a originálny zážitok :-).
Hodnotenie
Banskobystrický kraj
Zobraziť
FotoCorner.sk
Sme garanciou zábavy pre hostí všetkých vekových kategórií. Prekvapte rodinu i priateľov darčekom v podobe ihneď vytlačenej fotky a oni vás bez pochýb prekvapia pózami a výrazmi, na ktorých sa budete smiať ešte roky.
Hodnotenie
Celé Slovensko
Zobraziť
Fotokaravan
Štýlový fotokaravan vám dizajnovo doplní priestor na akcii. Zvonka ho môžete použiť ako rekvizitu pri fotení, zvnútra slúži ako FOTOBOX. Interiér karavanu je kompletne prispôsobený na zábavné fotenie vás a pozvaných hostí. K dispozícii je veľa rekvizít, s ktorými sa môžete zabávať a fotiť. Vaši hostia alebo klienti si zároveň odnesú z karavanu milý darček v podobe vytlačenej fotografie. Fotografie si hostia môžu poslať do svojej mailovej schránky.
Hodnotenie
Celé Slovensko
Zobraziť
Fotokútik FlashBox.sk
FlashBox 💥 je plne vybavený fotokútik - fotobox  📸 na Vašu svadbu 💕
Dosť bolo nudného fotenia! Uvoľnite miesto profesionálom a nechajte sa pohltiť záplavou vtipných póz, zábavných grimás, trefných rekvizít a hviezdnych bleskov v podaní fotobúdky FlashBox 💥
Hodnotenie
Bratislavský kraj
Zobraziť
Tvoríme Eventy – fotosteny a doplnky na prenájom
Naše fotosteny nie sú tuctové... V oboch prípadoch ide o 3D materiál s handmade zdobením, takže žiadny iný dodávateľ Vám neposkytne rovnakú službu. Pri plánovaní svadby odporúčame zamyslieť sa vopred, kde Vám bude fotograf robiť spoločné fotky. Nie každá sála je na to prispôsobená. Fotostena vám môže predísť svadobnému faux pas. Zo skúseností taktiež vieme, že bude fotostena naplno využitá a k dispozícii ju máte počas celej noci (do 24h).  A ani s dopravou a montážou si nemusíte lámať hlavu, všetko zabezpečíme.
Hodnotenie
Celé Slovensko
Zobraziť