Kategória Category: Svadobné torty & Candy bar

Displaying služby from all locations.

Use the fields below to filter služby for a particular country, city, or state. Start by selecting the top most region, the other fields will be automatically updated to show available locations.

Use the Clear Filter button if you want to start over.

Svadobné torty & Candy bar

Svadobné torty & Candy bar

"Svet má tisícky krásnych podôb a my sme sa ich rozhodli sledovať jedným pohľadom."
Art Bakin’
Art Bakin’ je moja “art” duša zhmotnená v pečení. Som architektka na materskej s dvomi dcérkami a toto moje sladké hobby mi umožňuje uletieť si do svojho sveta a kreatívne sa vyžiť :).
Hodnotenie
Bratislavský kraj
Zobraziť
Cherrytees
Vyčariť nielen pohľadom, ale hlavne chuťou tie najlepšie koláčiky, netradičných receptúr z tých najkvalitnejších surovín bez rastlinných tukov.
Hodnotenie
Žilinský kraj
Zobraziť
Lollipops s.r.o.
Pripravujeme na kľúč sladké stoly pri rôznych príležitostiach, svadby,  jubileá, rodinné oslavy, firemné akcie a vianočné večierky. Pripravujeme pohostenia na rôzne teambuldingy, konferencie ako aj na rôzne obchodné stretnutia.
Hodnotenie
Trenčiansky kraj
Zobraziť
Sladkosti pre hostí
Punčáky či buchty podľa rodinných receptov zdedených od mám či babičiek, brownies či makrónky podľa najmodernejších postupov. Tak, aby si pochutili družičky aj svokra, z ozajstného masla, smotany, vajíčok od spokojných sliepok.
Hodnotenie
Celé Slovensko
Zobraziť
Top torty
Lesk a vznešenosť svadobnej hostine dodá sladký stôl, ktorý si môžete vybrať z našej ponuky, alebo si ho zostaviť podľa vlastných predstáv. Svadobnú tortu zhotovíme tak, aby lahodila oku, chuti  a Vašej fantázií. Hosťom pripravíme a zabalíme výslužky.
Hodnotenie
Košický kraj
Zobraziť
Víkendové mlsanie
Pýtate sa prečo „víkendové mlsanie“ ?
Hodnotenie
Bratislavský kraj
Zobraziť