Služby

Displaying služby from all locations.

Use the fields below to filter služby for a particular country, city, or state. Start by selecting the top most region, the other fields will be automatically updated to show available locations.

Use the Clear Filter button if you want to start over.

Fotograf

Fotograf

"Nemôžete vytvoriť skvelé hudobné dielo alebo fotografiu, pokiaľ tam chýba kúzlo." Eve Arnold
Adrián Juríček
Milujem zachytávať príbehy svadieb, od tých najvnútornejších pocitov cez celý priebeh emócií a samotný dej svadobného dňa. Rád vytváram uvoľnenú atmosféru, aby z fotografií vyžarovala spontánnosť a odzrkadľovali realitu, šťastie a lásku oboch.
Hodnotenie
Košický kraj
Zobraziť
Daniel Barbuľak fotograf
Počas vášho dňa, nielen že budem vaším fotografom, ale zároveň priateľom. Budem vám pomáhať a vždy budem na blízku. Je pre mňa dôležité, aby ste sa cítili príjemne a uvoľnene. Výsledkom toho sú zachytené momenty, ktoré sa nebudú opakovať.
Hodnotenie
Celé Slovensko
Zobraziť
Dvaja
Náš prístup bol vždy v odhodlaní dokumentovať spontánne momenty a nezabudnuteľné spomienky, hľadajúc prirodzenosť a krásu v jedinečných okamihoch života.
Hodnotenie
Trenčiansky kraj
Zobraziť
Gabriela Jarkovská
Jeden múdry človek raz povedal, že ,,Niekedy nespoznáme hodnotu okamihu až pokým sa nestane spomienkou." Pre mňa je fotografia dokonalým spôsobom, ako zachytiť tie najkrajšie momenty a chvíle s vašimi najbližšími, ktoré sa už nemusia zopakovať.
Hodnotenie
Banskobystrický kraj
Zobraziť
Jana Vozárová Photography
Snažím sa, aby každá fotografia niesla v sebe pocity, príbeh, emóciu a tak bola pre Vás najkrajšou večnou spomienkou. A spojením Vašej predstavy s mojou kreativitou, vytvoríme určite jedinečné momenty plné lásky, na ktoré sa budete radi pozerať i po rokoch.
Hodnotenie
Banskobystrický kraj
Zobraziť
Ľubomír Kompaník fotograf
Mám rád emócie, ľudí, dobrodružstvo, cestovanie, hory a vďaka fotografovaniu sa tieto veci dokonale prepojili. Som milujúci manžel, dvojnásobný otec a fotograf. Medzi moje záľuby patrí turistika, ktorá ma priviedla k fotografii. Ak sa Vám páči moja tvorba, poďme do toho spolu a vytvorme niečo výnimočné! 
Hodnotenie
Trenčiansky kraj
Zobraziť
Lukáš Vážan Photography
Mojím receptom na vydarené fotky je priateľská a uvoľnená atmosféra a fotenie na fotogenických miestach, nech sú kdekoľvek. Moje fotky sú plné lásky, šťastia a radosti, a budú pre vás krásnou spomienkou. Pri práci sa snažím byť diskrétny a profesionálny. Mojou prioritou je vaše pohodlie počas celého fotenia. Bude pre mňa česť zachytiť váš svadobný deň a vytvoriť pre vás spomienky, ktoré vám ostanú navždy.
Hodnotenie
Bratislavský kraj
Zobraziť
M.V. Photography
Manželská dvojica fotografov a kameramanov  s kreatívnym, zábavným a moderným prístupom. Naším cieľom je zachytiť vaše emócie, šťastie, lásku a skutočné momenty Vášho svadobného dňa, pričom kladieme veľký dôraz na všetky drobné detaily, ktoré robia Váš deň výnimočným.
Hodnotenie
Trenčiansky kraj
Zobraziť
Martina Levásovská
Pri fotografii sa snažím zachytiť každý jeden moment, pretože práve momenty robia náš život výnimočný. Na základe toho mi kamarátky začali hovoriť "lapačka emócií" .
Hodnotenie
Bratislavský kraj
Zobraziť
Michaela Mitterová
Zvečňovať lásku, je to, čo ma baví. Zachytiť výnimočné spomienky o vás dvoch. Momenty, úsmevy, či slová, ktoré sa nikdy neopakujú.
Hodnotenie
Žilinský kraj
Zobraziť
Michal Wagner Photography
"Proste fotím lásku....♡" Ak sa rozhodnete pre spoluprácu so mnou, môžete si byť istí, že od prvého kontaktu s Vami mám profesionálny a zároveň ľudský prístup, aby a moja práca a Vaša svadba bola čo najdokonalejšia. 
Hodnotenie
Prešovský kraj
Zobraziť
Nikol Bodnárová
Inšpirovaná históriou, umením a svetlom, je mojou vášňou zachytávať tie najkrajšie chvíle vo vašich životoch. Venujem sa svadobnej fotografii už desaťročie a svojim objektívom vám prinášam momenty tak ako ich vidím ja - snové, romantické, zaliate svetlom. Ponorte sa do môjho sveta fine art profesionálnej filmovej fotografie!
Hodnotenie
Nitriansky kraj
Zobraziť
Nikolette Vykopalová – Photography
Som svadobná fotografka, ktorá rada zachytáva neopakovateľné momenty plné emócií. Niekedy sú to momenty, ktoré si počas svadby ani neuvedomíte, ale objavíte ich až zachytené na fotografiách.
Hodnotenie
Bratislavský kraj
Zobraziť
Patrik Molčan
Emócia nie je nikdy taká silná, ako keď sa dívame na fotografiu, ktorá ju zachytáva vo svojej dokonalej podobe a čistote. Svadby sú nimi doslova nabité – od napätia, cez plač, smiech až po bláznivú zábavu na parkete. Môj objektív musí zachytiť všetko, vo svojej najreálnejšej podobe.
Hodnotenie
Banskobystrický kraj
Zobraziť
Štúdio Škerák
Príbeh skutočnej lásky zostane večný aj vďaka nám ... Štúdio Škerák sme založili s manželom v roku 2001. Názov našej firmy vznikol z postavičky „smajlíka", ktorý nám symbolizuje pozitívny prístup k životu a ku našim klientom. Sme radi, keď sa nám podarí ľuďom vyčarovať úsmev na tvári a keď vám môžeme akokoľvek pomôcť. 
Hodnotenie
Trnavský kraj
Zobraziť
Svadobný fotograf Vojtech Ďurkovič
Umenie to je to, prečo ma baví fotografia. Nielen zachytiť momenty v ten správny čas, ale vytvoriť unikátne umelecké dielo, ktoré svojimi obrazmi bude rozprávať romantický príbeh o Vás dvoch.
Hodnotenie
Trenčiansky kraj
Zobraziť
Vlado Veverka photography
Fotím, pretože ma to baví. Mám to šťastie, že ma to s foťákom v ruke každý deň napĺňa. Mojím cieľom je vždy v prvom rade kvalita. Tomu prispôsobujem absolútne všetko. Za takmer 10 rokov fungovania som krok po kroku prebudoval a zdokonaľoval svoju techniku či ateliér.
Hodnotenie
Banskobystrický kraj
Zobraziť
Zuzana Minarovičová
Tá radosť, keď môžem zachytávať všetky tie emócie, ktoré na svadbách vytrysknú takmer z každého, sa nedá slovom ani opísať.
Hodnotenie
Bratislavský kraj
Zobraziť