Kategória Category: Fotograf

Displaying služby from all locations.

Use the fields below to filter služby for a particular country, city, or state. Start by selecting the top most region, the other fields will be automatically updated to show available locations.

Use the Clear Filter button if you want to start over.

Fotograf

Fotograf

"Nemôžete vytvoriť skvelé hudobné dielo alebo fotografiu, pokiaľ tam chýba kúzlo." Eve Arnold
Adrián Juríček
Milujem zachytávať príbehy svadieb, od tých najvnútornejších pocitov cez celý priebeh emócií a samotný dej svadobného dňa. Rád vytváram uvoľnenú atmosféru, aby z fotografií vyžarovala spontánnosť a odzrkadľovali realitu, šťastie a lásku oboch.
Hodnotenie
Košický kraj
Zobraziť
Branko Photographer
Spoločne vytvárame niečo dôležité, niečo jedinečné a krásne. Ak si myslíte, že som práve Vaša voľba a chceli by ste, aby vaša svadba bola zachytená mnou, napíšte a povedzte mi viac…
Hodnotenie
Nitriansky kraj
Zobraziť
Gabriela Jarkovská
Jeden múdry človek raz povedal, že ,,Niekedy nespoznáme hodnotu okamihu až pokým sa nestane spomienkou.“ Pre mňa je fotografia dokonalým spôsobom, ako zachytiť tie najkrajšie momenty a chvíle s vašimi najbližšími, ktoré sa už nemusia zopakovať.
Hodnotenie
Banskobystrický kraj
Zobraziť
Jana Vozárová Photography
Snažím sa, aby každá fotografia niesla v sebe pocity, príbeh, emóciu a tak bola pre Vás najkrajšou večnou spomienkou. A spojením Vašej predstavy s mojou kreativitou, vytvoríme určite jedinečné momenty plné lásky, na ktoré sa budete radi pozerať i po rokoch.
Hodnotenie
Banskobystrický kraj
Zobraziť
Láskyplné
Keďže najradšej spoznávam ľudí v tých najviac autentických podobách, pri fotení sa zameriavam najmä na prirodzenosť a emócie. Veľmi dôverne však poznám, aké je to cítiť sa pred objektívom neisto.
Hodnotenie
Trnavský kraj
Zobraziť
LucCabajová Photo
Zvečnite si váš svadobný príbeh.
Hodnotenie
Bratislavský kraj
Zobraziť
Michaela Mitterová
Zvečňovať lásku, je to, čo ma baví. Zachytiť výnimočné spomienky o vás dvoch. Momenty, úsmevy, či slová, ktoré sa nikdy neopakujú.
Hodnotenie
Žilinský kraj
Zobraziť
Michal Wagner Photography
„Proste fotím lásku….♡“ Ak sa rozhodnete pre spoluprácu so mnou, môžete si byť istí, že od prvého kontaktu s Vami mám profesionálny a zároveň ľudský prístup, aby a moja práca a Vaša svadba bola čo najdokonalejšia. 
Hodnotenie
Prešovský kraj
Zobraziť
Nikol Bodnárová
Inšpirovaná históriou, umením a svetlom, je mojou vášňou zachytávať tie najkrajšie chvíle vo vašich životoch. Venujem sa svadobnej fotografii už desaťročie a svojim objektívom vám prinášam momenty tak ako ich vidím ja – snové, romantické, zaliate svetlom. Ponorte sa do môjho sveta fine art profesionálnej filmovej fotografie!
Hodnotenie
Nitriansky kraj
Zobraziť
Nikoleta Mackovjak Photography
Krása, fine art, mäkké svetlo a nadčasovosť farieb. O to sa budem snažiť pri každom našom spoločnom fotení.
Hodnotenie
Košický kraj
Zobraziť
Nikolette Vykopalová – Photography
Som svadobná fotografka, ktorá rada zachytáva neopakovateľné momenty plné emócií. Niekedy sú to momenty, ktoré si počas svadby ani neuvedomíte, ale objavíte ich až zachytené na fotografiách.
Hodnotenie
Bratislavský kraj
Zobraziť
Solasta Photo
Len si predstavte svoj dokonalý svadobný deň. Keď sa jednoducho bavíte a zdieľate svoju lásku so sebou, so svojou rodinou a priateľmi. Budeme tam, aby sme zdokumentovali a zachytili všetky veľké aj malé momenty, ktoré sú často také dôležité. Objatia, bozky, smiech a slzy.
Hodnotenie
Košický kraj
Zobraziť
Svadobný fotograf Vojtech Ďurkovič
Umenie to je to, prečo ma baví fotografia. Nielen zachytiť momenty v ten správny čas, ale vytvoriť unikátne umelecké dielo, ktoré svojimi obrazmi bude rozprávať romantický príbeh o Vás dvoch.
Hodnotenie
Trenčiansky kraj
Zobraziť
Viktória Akbariová
Milujem fotiť ľudí, zachytávať jedinečné momenty a emócie svadobného dňa. Ďalej už nechám „hovoriť“ moje portfólio. Teším sa na Vás. ♡
Hodnotenie
Bratislavský kraj
Zobraziť
Viktória Janov
Moje fotky sú svetlé, záleží mi na technickej kvalite a potrpím si aj na detaily, ktoré sú pre mňa rovnako dôležite. Pri fotení sa snažím, aby boli moji klienti v pohode, bez stresu a aby ste si tento deň užili naplno.
Hodnotenie
Košický kraj
Zobraziť
Vlado Veverka photography
Fotím, pretože ma to baví. Mám to šťastie, že ma to s foťákom v ruke každý deň napĺňa. Mojím cieľom je vždy v prvom rade kvalita. Tomu prispôsobujem absolútne všetko. Za takmer 10 rokov fungovania som krok po kroku prebudoval a zdokonaľoval svoju techniku či ateliér.
Hodnotenie
Banskobystrický kraj
Zobraziť
Zuzana Minarovičová
Tá radosť, keď môžem zachytávať všetky tie emócie, ktoré na svadbách vytrysknú takmer z každého, sa nedá slovom ani opísať.
Hodnotenie
Bratislavský kraj
Zobraziť