Služby

Displaying služby from all locations.

Use the fields below to filter služby for a particular country, city, or state. Start by selecting the top most region, the other fields will be automatically updated to show available locations.

Use the Clear Filter button if you want to start over.

Koordinácia svadobného dňa

Koordinácia svadobného dňa

"Priebeh skutočnej lásky nikdy nieje hladký." William Shakespeare
BB event agency – best events & beautiful weddings
Dohliadnem na plynulý chod vášho výnimočného dňa. Vďaka tomu sa budete cítiť spokojne a uvoľnene, nakoľko viete, že máte pri sebe zodpovednú a spoľahlivú osobu.
Hodnotenie
Celé Slovensko
Zobraziť
EIWA – event & wedding agency
Ponúkame Vám kompletné svadobné poradenstvo, koordináciu a zabezpečenie dodávateľov tak, aby Vaša svadba bola pre Vás a Vašich hostí nezabudnuteľným zážitkom na celý život.
Hodnotenie
Banskobystrický kraj
Zobraziť
Holubica – svadobný dizajn, styling, koordinácia
Našou vášňou je elegantný a čistý svadobný dizajn. Navrhneme pre vás svadobný koncept na mieru a zrealizujme kvetinové a ďalšie dekorácie vašej svadby.
Hodnotenie
Bratislavský kraj
Zobraziť
Tereza Kližanová – Wedding & Event Planning
V našej svadobnej a eventovej agentúre plánujeme, navrhujeme a organizujeme výnimočné spoločenské udalosti na medzinárodnej úrovni. Od malých komorných stretnutí až po udalosti veľkých rozmerov, sú naše eventy vždy jedinečné, nezabudnuteľné, magické, do posledného detailu naplánované a dokonale prevedené. Sme hrdí na to, že udalosti našich klientov patria medzi uznávané.
Hodnotenie
Trenčiansky kraj
Zobraziť