Kategória Category: Svadobné šaty

Displaying služby from all locations.

Use the fields below to filter služby for a particular country, city, or state. Start by selecting the top most region, the other fields will be automatically updated to show available locations.

Use the Clear Filter button if you want to start over.

Svadobné šaty

Svadobné šaty

"Postoj chvíľa, tak nádherná si…" George Bernard Shaw
Mirabella svadobný salón
Sme presvedčení, že hľadanie vysnívaných šiat by malo byť nezabudnuteľným zážitkom. Preto počas nášho stretnutia s vami, salón dočasne uzavrieme pre najväčší komfort a súkromie. Naše šaty nie sú obnosené a zničené, pretože dbáme o kvalitu. Jedny šaty požičiavame maximálne štyri krát.
Hodnotenie
Trenčiansky kraj
Zobraziť
Boho Wedding Dress Reuse
Staň sa bohyňou v Boho Wedding Dress Reuse! #BWDR je miesto, kde ide o Tvoju jedinečnosť a zároveň zachovať jedinečné & kde nájdeš svadobné šaty určené na požičanie, ale aj poradenstvo a inšpirácie & kde na Teba čakajú nadčasové, hravé, ľahučké a jednoduché svadobné šaty s rafinovanými detailmi.
Hodnotenie
Bratislavský kraj
Zobraziť
ELLEN Svadobný salón
Novinkou salónu je ponuka vlastnej značky „Ellen Design“ v kolekcii svadobných šiat. Náš individuálny prístup je zárukou spoločného vytvorenia vysnívaného modelu svadobných šiat pre každú nevestu a nielen to.
Hodnotenie
Banskobystrický kraj
Zobraziť
Happy bride
Vyčariť úsmev na Vašej tvári je našim najväčším úspechom. Chceme, aby si Vás všetci zapamätali, preto máme v ponuke originálne kúsky, ktoré podčiarknu Vašu krásu. 
Hodnotenie
Nitriansky kraj
Zobraziť
Lulu&Anna
Každá nevesta je pre nás jedno dobrodružstvo, iné a originálne. Nami ponúkané šaty sú jednoduché, ľahké a vytvorené s prvotriednymi kvalitnými látkami ako hodváb, hodvábny šifón, hodvábna organza, bavlna. Zámerne sú navrhnuté tak, aby vyžadovali minimálne zmeny.
Hodnotenie
Bratislavský kraj
Zobraziť
Rent – svadobné a spoločenské šaty
O žiadnych šatách žena nesníva tak dlho ako o svadobných. Obliecť si ich znamená oddať sa láske a vydať sa na novú cestu životom. Náš svadobný salón vznikol práve preto, aby sme vám pomohli pripraviť sa na váš veľký deň.
Hodnotenie
Trenčiansky kraj
Zobraziť
Svadobný salón La Mariée
La Mariée je jediný svadobný salón, ktorý potrebujete poznať. S láskou plníme sny o Vašich svadobných šatách. Sme salón a e-shop svadobných šiat v jednom.
Hodnotenie
Prešovský kraj
Zobraziť
Vila White | Svadobný salón
Nie sme pre všetkých, ale sme všetko pre naše nevesty… si Vila White nevesta? Kto je naša nevesta? Je sebavedomá, bezprostredná a nebojí sa stáť si za svojím!
Hodnotenie
Banskobystrický kraj
Zobraziť
Wedding Couture
Wedding Couture je svadobný ateliér, kde vám na mieru navrhneme a ušijeme dokonalé svatebníí, podľa vašich predstáv.
Hodnotenie
Košický kraj
Zobraziť